AKTUALNOŚCI W ŚWIETLICY W PEŁCZYSKACH

Na dzieci i młodzież z naszej świetlicy w grudniu czekało wiele miłych atrakcji.
4 grudnia uczestniczyliśmy w przedstawieniu teatralnym „Kto, jak nie ja” w wykonaniu teatru Kurtyna z Krakowa. Dzieci uczestniczyły również w zajęciach socjoterapeutycznych” Narkotyki Twoim Wrogiem”.

Z okazji Mikołajek wszystkie grzeczne dzieci uczęszczające do świetlic w Skromnicy i Pełczysk dostały miłe upominki w postaci kubeczków z mikołajem.
10 grudnia wszystkie świetlice uczestniczyły w wycieczce do Teatru Tańca w Łodzi, gdzie obejrzeliśmy piękny spektakl „Ostatni płatek śniegu”.
Odbyły się również warsztaty ozdób Bożonarodzeniowych, podczas których robiliśmy choinki z szyszek sosnowych i modrzewiowych oraz bombki i drewniane śnieżynki metodą Decoupage. Dzieci wykonały także figurki aniołków, serduszka i choinki z masy porcelanowej.
Agnieszka Tomczak